Toelichting

Hieronder volgt de rangorde van het Superprestigeklassement van het huidig seizoen.

De totstandkoming van het superprestige is als volgt:
1. Het aantal toerpunten wordt gehalveerd
2. Daarna opgeteld bij het aantal punten in het wedstrijdklassement
3. Dit totaal wordt vermeerderd met deelnamepunten voor de wedstrijden: 
    5  punten voor de gewone wedstrijden mits uitgereden  <//span>
    10 punten voor Zandvoort en het Clubkampioenschap mits uitgereden.

De 50ste plek komt in aanmerking voor de mooiste prijs, die van de gemiddelde wielrenner.

 

 

 

TrappistToerpunten/2WedDlnSuperprestige
1.Peter Turk218.55975352.5
2.Evert Fermin131.58575291.5
3.Peter van Riemsdijk188.50-188.5
4.Ben Koeleman1570-157
5.Marthijn Licher08665151
6.Jos van der Valk149.50-149.5
7.Alex Leenders146.50-146.5
8.Jack van Honschoten25.57145141.5
9.Mart Dominicus234465132
10.Ivo Rigter84875131
11.Perry van Dijk1300-130
12.Eric van Steijn07950129
13.Sjoerd Harleman07745122
14.Liduine Bremer121.50-121.5
15.Olaf Verhoeven04970119
16.Marc de Lange116.50-116.5
17.Maaike Vertregt115.50-115.5
18.Johan van Marle05855113
19.Rinus Cerfontain07140111
20.Giel Kortekaas05060110
21.Cisco Pels25.54735107.5
22.Piet van Oosten841010104
23.Bas Klein04755102
24.Tim Forrer04655101
25.Jack Zwartveld0613596
26.Ard van Straten0455095
27.Cyril Mica0286593
28.Pim van Schaik92.50-92.5
29.Tom Schipper0474592
30.Joop Vangangel0514091
31.Michel Butter0345589
32.Hans van Keimpema0335588
33.Edward Loos87.50-87.5
34.Dirk Gerritsen0305585
35.Renee Kuit83.50-83.5
36.Ida Niamat790-79
37.Marlin Burkunk0364076
38.Ruud van Straten0215576
39.Joost Hartog0344074
40.Ries Breek720-72
41.Bram Bimmerman70.50-70.5
42.Peter van Steijn0254570
43.Jan Maarten Deurvorst0244569
44.Koen Polder0422567
45.Bas Peperkoorn0115566
46.Niall Martin650-65
47.Jennine Panneman650-65
48.Peter Godijn640-64
49.Olav Heuts0194564
50.Peter Giljam0273562
51.Max van der Heijden57.50-57.5
52.Michiel van Asbeck0312556
53.Simon van Ede560-56
54.Frans Poels0114556
55.Bert Zwaving0164056
56.Mathijs Wansink0203555
57.Jo Thewessem045054
58.Arjen van Ketel0233053
59.Bernard Schaap0332053
60.Huub Roelvink0312051
61.Henny Remmers48.50-48.5
62.Maarten van den Beld074047
63.Frans van Griensven470-47
64.Edwin van Helmond0272047
65.Hans Meerman470-47
66.Jan Nootebos0262046
67.Tim Boudri0242044
68.Dick van der Meer410-41
69.Erik Alexander Kempenaar053540
70.Fred Molenaar0202040
71.Patrick Verheij0241539
72.Martin van Oostrom38.50-38.5
73.Hugo Bakker0182038
74.Niek Mulder0182038
75.Aad Janssen370-37
76.Wim van der Zande2501035
77.Loes Zwart34.50-34.5
78.Koos Pijnaker043034
79.Rene Ferrier320-32
80.Lukas IJsseling013031
81.Frans Koppelaar310-31
82.Gerard Snel0112031
83.Peter Valckx310-31
84.Nic van der Riet300-30
85.Ton Lemmers082028
86.Rick van Nunen032528
87.Wim de Haan260-26
88.Paulien Bongers240-24
89.Benchi Klaver0131023
90.Djoen Liem032023
91.Daan Blekemolen071522
92.Mike Cooper071522
93.Bert Matla022022
94.Kjelt Dijkstra210-21
95.Gijsjan van der Linden210-21
96.Natascha Darlang002020
97.Evert Jan van Dijk002020
98.Ruud van Eijk051520
99.Ben Gihaux200-20
100.Hanne van de Hoek051520
101.Marijke de Kroon200-20
102.Marco van Veen002020
103.Dennis Bakker091019
104.Barry Miedema081018
105.Thomas Oudshoorn021517
106.Klaas Fopma0-42016
107.Jeroen Graas061016
108.Arie Wim Kars160-16
109.Casper van der Spek160-16
110.Birgit Strahl160-16
111.Henk Bleyendaal150-15
112.Ary Hordijk150-15
113.Jesse Klein010515
114.Leendert Pot001515
115.Ties van Roode010515
116.Jan Repko041014
117.Frank Hutzezon08513
118.Maarten Koolstra08513
119.Eelco Bruinsma07512
120.Eric van den Heuvel0-132512
121.Gerard Boter10.50-10.5
122.Frans Blom (Haarlem)001010
123.Jan Mart Elenbaas001010
124.Jan Gottmer001010
125.Ruben Koeckhoven001010
126.Linda Krikke001010
127.Diek Kubbe100-10
128.Elmer Lise05510
129.Gren Molenkamp100-10
130.Heiko Oberman100-10
131.Annet Remmerzwaal001010
132.Marja de Ridder100-10
133.Rien van der Vaart001010
134.Johannes Zandvoort100-10
135.Jan Visser0459
136.Koen Denecker80-8
137.Matthijs Egelie80-8
138.Roland de Graaff80-8
139.Niels Rigter0-17258
140.Richard Butter0257
141.Gem Wender0257
142.Remco Derr0055
143.Janneke van Eijk0055
144.Erik Groothuizen0055
145.Ivo van Hilvoorde0055
146.Jacques Kalisvaart0055
147.Jeroen Kos0055
148.Timon van de Kraats0055
149.Stijn Matla0055
150.Theo van der Neut0055
151.Helma Schaddenhorst0055
152.Carl van Schagen0055
153.Maarten Terweide0055
154.Joep Thiecke0055
155.Lloyd Tijhaar0055
156.Juan Vazquez0055
157.Josje Verhoeven0055
158.Marleen Zonnenberg0055
Totaal aantal records 158
Aangeboden door Maarten Toneman